Publications Office of the EU
Francja-Bordeaux: Osprzęt miejski - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Bordeaux: Osprzęt miejski

  • Opublikowano
    27/07/2021
  • Termin
    10/09/2021
  • Anulowano
    29/10/2021
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
institut polytechnique de Bordeaux
Miejsce realizacji
NUTS code: FRI12 Gironde
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRI12 Gironde
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34928400 Osprzęt miejski
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
145,123.35 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
BxINP_2021-17
Opis

fourniture et pose d'abris vélos à proximité des bâtiments A et B de l'enscbp - bordeaux INP

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=799423&orgAcronyme=f2h
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
10/09/2021 12:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.