Publications Office of the EU
PL-Kędzierzyn-Koźle: Produkty farmaceutyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Kędzierzyn-Koźle: Produkty farmaceutyczne

  • Opublikowano
    06/11/2012
  • Termin
    12/12/2012
  • Otwarcie ofert
    12/12/2012
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej Kędzierzyn-Koźle
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33600000 Produkty farmaceutyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
24
Numer referencyjny oferty
PN/28/X/12
Opis

1. Dostawa leków dla Apteki Szpitalnej SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na następujące części/pakiety zamówienia:
— pakiet nr 1 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2/1 do SIWZ,
— pakiet nr 2 – Dostawa niejonowych środków kontrastowych – wg załącznika nr 2/2 do SIWZ,
— pakiet nr 3 – Dostawa płynów infuzyjnych – wg załącznika nr 2/3 do SIWZ,
— pakiet nr 4 – Dostawa Albumin – wg załącznika nr 2/4 do SIWZ,
— pakiet nr 5 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2/5 do SIWZ,
— pakiet nr 6 – Dostawa leku Fraxiparine – wg załącznika nr 2/6 do SIWZ,
— pakiet nr 7 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2/7 do SIWZ,
— pakiet nr 8 – Dostawa heparyn drobnocząsteczkowych – wg załącznika nr 2/8 do SIWZ,
— pakiet nr 9 – Dostawa leku Cefuroxime – wg załącznika nr 2/9 do SIWZ,
— pakiet nr 10 – Dostawa leku Theophyllinum – wg załącznika nr 2/10 do SIWZ,
— pakiet nr 11 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2/11 do SIWZ,
— pakiet nr 12 – Dostawa leku Omeprazolum – wg załącznika nr 2/12 do SIWZ,
— pakiet nr 13 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2/13 do SIWZ,
— pakiet nr 14 – Dostawa mieszanek mlecznych – wg załącznika nr 2/14 do SIWZ,
— pakiet nr 15 – Dostawa leku Sevorane – wg załącznika nr 2/15 do SIWZ,
— pakiet nr 16 – Dostawa leku Meropenem – wg załącznika nr 2/16 do SIWZ,
— pakiet nr 17 – Dostawa Ranibizumabu – wg załącznika nr 2/17 do SIWZ,
— pakiet nr 18 – Dostawa preparatów do żywienia – wg załącznika nr 2/18 do SIWZ,
— pakiet nr 19 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2/19 do SIWZ,
— pakiet nr 20 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2/20 do SIWZ,
— pakiet nr 21 – Dostawa leku Fortrans – wg załącznika nr 2/21 do SIWZ,
— pakiet nr 22 – Dostawa leku Ciprofloxacin – wg załącznika nr 2/22 do SIWZ,
— pakiet nr 23 – Dostawa leku Tranxene – wg załącznika nr 2/23 do SIWZ,
— pakiet nr 24 – Dostawa produktu leczniczego DEXDOR – wg załącznika nr 2/24 do SIWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2/1 - 2/24 do SIWZ – Formularze cenowe.
2. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz z informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
3. W przypadku pozycji lekowych aktualnie nie dostępnych na rynku (np. wstrzymanie produkcji) należy je wycenić po ostatniej cenie sprzedaży i zaznaczyć te produkty jako niedostępne na dzień składania oferty (np. wymienić w załącznikach nr 2/1 - 2/24 pod pakietem lub w inny czytelny sposób). Zamawiający będzie zamawiał te pozycje tylko z chwilą ponownego wprowadzenia produktu do sprzedaży, po zaoferowanej cenie.
4. Przedmiot zamówienia (każdy lek) musi posiadać dopuszczenie do obrotu na polskim rynku - świadectwo rejestracji leku. Uwaga: dotyczy tylko produktów będących lekami i dostępnych na rynku na dzień złożenia oferty.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
12/12/2012 13:45
Place of performance
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.