Publications Office of the EU
Bułgaria-Svilengrad: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Svilengrad: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

  • Opublikowano
    18/06/2021
  • Termin
    16/07/2021
  • Otwarcie ofert
    19/07/2021
  • Odaítélve
    27/10/2021
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - СВИЛЕНГРАД ЕООД
Miejsce realizacji
NUTS code: BG422 Хасково
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG422 Хасково
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
387,379.03 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
443,841.94 BGN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

„Доставка на медицински изделия - консумативи за нуждите на МБАЛ-Свиленград ЕООД по обособени позиции”

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://app.eop.bg/today/142071
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
19/07/2021 09:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.