Publications Office of the EU
Usługa polegająca na realizacji badań jakościowych i ilościowych w obszarze gotowości przedsiębiorstw do wdrożenia i skutecznego wykorzystania sztucznej inteligencji (AI), w ramach Bilansu Kapitału Ludzkiego 3.0 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usługa polegająca na realizacji badań jakościowych i ilościowych w obszarze gotowości przedsiębiorstw do wdrożenia i skutecznego wykorzystania sztucznej inteligencji (AI), w ramach Bilansu Kapitału Ludzkiego 3.0

  • Opublikowano
    12/06/2024
  • Termin
    12/07/2024
  • Otwarcie ofert
    12/07/2024
  • Odaítélve
    17/10/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79315000 Usługi badań społecznych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
466,317.75 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
573,561.30 PLN
Numer referencyjny oferty
p/196/DAS/2024
Opis

1. Przedmiotem zamówienia będzie przeprowadzenie badań jakościowych i ilościowych w obszarze gotowości przedsiębiorstw do wdrożenia i skutecznego wykorzystania sztucznej inteligencji (AI). 2. Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://parp.eb2b.com.pl
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://parp.eb2b.com.pl
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
12/07/2024 11:15
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Cena waga 28 pkt
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 28
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Koncepcja analizy danych zastanych (desk research) wraz z propozycją listy źródeł informacji
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 40
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Wstępna koncepcja doboru firm bliźniaczych do indywidualnych wywiadów jakościowych
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 14
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Strategia dotarcia do firm bliźniaczych i kontroli spełnienia przez nie założonych kryteriów
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 16
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Rozwiązania proekologiczne
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 2
Szacunkowa wartość
466,317.75 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
573,561.30 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Danae Sp. z o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-377
Kraj:
Oficjalna nazwa: ECORYS Polska Sp. z o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-394
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.