Publications Office of the EU
Niemcy-Lipsk: Usługi relokacji - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Lipsk: Usługi relokacji

  • Opublikowano
    06/04/2022
  • Termin
    02/05/2022
  • Otwarcie ofert
    03/05/2022
  • Odaítélve
    22/07/2022
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Leipzig, Hauptamt
Miejsce realizacji
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
98392000 Usługi relokacji
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
811,195.97 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
0.02 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
L-10.61-2022-00134
Opis

Durchführung von Transport- und Vertrageleistungen für alle Umzugsvorhaben einzelner Ämter, Einrichtungen und Schulen der Stadt Leipzig

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
www.evergabe.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
03/05/2022 00:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.