Publications Office of the EU
Norwegia-Lillehammer: Usługi odśnieżania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norwegia-Lillehammer: Usługi odśnieżania

  • Opublikowano
    13/06/2019
  • Termin
    12/07/2019
  • Otwarcie ofert
    12/07/2019
  • Odaítélve
    01/10/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Lillehammer Kommune
Miejsce realizacji
NUTS code: NO020 Innlandet
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NO Norge
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90620000 Usługi odśnieżania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
6,000,000.00 NOK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
6,000,000.00 NOK
Numer referencyjny oferty
2019/4827
Opis

The contracting authority would like tenders for the hire of tractors, lorries, machines with drivers and equipment for snow clearing and gritting on municipal roads, residential streets, pavements and foot and cycle paths, as well as outside areas and squares with traffic.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://permalink.mercell.com/107585475.aspx
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
12/07/2019 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
6,000,000.00 NOK
Ostateczna wartość zakontraktowana
6,000,000.00 NOK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Løype Anleggsdrift AS
Adres pocztowy: Baklivegen 1908
Miejscowość: Østre Gausdal
Kod pocztowy: 2651
Kraj: NOR

Oficjalna nazwa: Sigurd og Ola Grimstad AS
Adres pocztowy: Baklivegen 1398
Miejscowość: Østre Gausdal
Kod pocztowy: 2651
Kraj: NOR

Oficjalna nazwa: Skei Hyttetjenester D/A
Adres pocztowy: Østringsvegen 322
Miejscowość: Østre Gausdal
Kod pocztowy: 2651
Kraj: NOR

Oficjalna nazwa: Oddgeir stubberud
Adres pocztowy: Vestre Gausdal
Miejscowość: bøgutua 6
Kod pocztowy: 2653
Kraj: NOR

Oficjalna nazwa: Stig Roar Opseth
Adres pocztowy: Solbergvegen287
Miejscowość: Vestre Gausdal
Kod pocztowy: 2653
Kraj: NOR

Oficjalna nazwa: Jon Erik Toft
Adres pocztowy: Nyhusgutua 3
Miejscowość: Follebu
Kod pocztowy: 2656
Kraj: NOR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.