Publications Office of the EU
D-Erfurt: Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

D-Erfurt: Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego

  • Opublikowano
    05/01/2012
  • Termin
    16/02/2012
  • Otwarcie ofert
    16/02/2012
  • Odaítélve
    10/04/2012
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Freistaat Thüringen Landesamt für Bau und Verkehr
Miejsce realizacji
NUTS code: DEG01 Erfurt, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45216110 Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
832,297.44 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
825,546.23 EUR
Numer referencyjny oferty
2527-11-B-EO-21
Opis

Heizanlagen und zentrale Wassererwärmungsanlagen nach DIN 18380 und Gas-, Wasser- und Entwässerungsanlagen nach DIN 18381.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
16/02/2012 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
832,297.44 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
825,546.23 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Gerald Käppler GmbH
Adres pocztowy: Gothaer Straße 4
Miejscowość: Gräfentonna
Kod pocztowy: 99958
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.