Publications Office of the EU
Niemcy-Ilmenau: Obrabiarki sterowane komputerowo do metalu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Ilmenau: Obrabiarki sterowane komputerowo do metalu

  • Opublikowano
    07/06/2019
  • Termin
    18/07/2019
  • Otwarcie ofert
    18/07/2019
  • Odaítélve
    12/08/2019
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Miejsce realizacji
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42632000 Obrabiarki sterowane komputerowo do metalu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
250,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
249,854.55 EUR
Numer referencyjny oferty
TU-053/19-24-MN
Opis

Lieferung einerCNC-Universal-Fräsmaschine in Kreuzschlittenbauweise und stabiler Gußkonstruktion.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Adres pocztowy: Max-Planck-Ring 14
Miejscowość: Ilmenau
Kod NUTS: DEG0F
Kod pocztowy: 98693
Kraj: DEU
Główny adres: http://www.tu-ilmenau.de
Drogą elektroniczną:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=262351
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/07/2019 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
250,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
249,854.55 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: DMG Mori Academy GmbH
Adres pocztowy: Gildemeisterstraße 60
Miejscowość: Bielefeld
Kod pocztowy: 33689
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.