Publications Office of the EU
Niemcy-Lemgo: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Lemgo: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

  • Opublikowano
    08/09/2017
  • Termin
    13/10/2017
  • Otwarcie ofert
    13/10/2017
  • Odaítélve
    28/11/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Hochschule Ostwestfalen-Lippe
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA45 Lippe
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA45 Lippe
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
380,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1.00 EUR
Numer referencyjny oferty
HSOWL-2017-2
Opis

Mit diesem Vergabeverfahren will die Auftraggeberin Standard-Software-Lizenzen zum Betrieb der Infrastruktur beschaffen. Da die Standard-Software-Lizenzen in Abhängigkeit von Lieferungen aus anderen Vergabeverfahren implementiert werden müssen, wird eine Rahmenvereinbarung ausgeschrieben. Damit können die Standard-Software-Lizenzen flexibel abgerufen werden.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Hochschule Ostwestfalen-Lippe
Adres pocztowy: Liebigstr. 87
Miejscowość: Lemgo
Kod NUTS: DEA45
Kod pocztowy: 32657
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Dez. IV 1-Angebotssammelstelle
Główny adres: www.hs-owl.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
13/10/2017 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
380,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
1.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: DTS Systeme GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Herford
Kod pocztowy:
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.