Publications Office of the EU
Hiszpania-Madryt: Usługi sprzątania budynków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Madryt: Usługi sprzątania budynków

  • Opublikowano
    12/05/2023
  • Termin
    07/06/2023
  • Otwarcie ofert
    15/06/2023
  • Odaítélve
    23/08/2023
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90911200 Usługi sprzątania budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
548,024.40 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
211,781.01 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
LOT52/23
Opis

Servicio de limpieza en diversos institutos y centros de Asturias y Córdoba de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Krajowy numer ewidencyjny: Q2818002D
Adres pocztowy: c/ Serrano 117
Miejscowość: Madrid
Kod NUTS: ES300
Kod pocztowy: 28006
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Główny adres: http://www.csic.es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/06/2023 11:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.