Publications Office of the EU
Włochy-Rzym: Roboty budowlane w zakresie warsztatów kolejowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Rzym: Roboty budowlane w zakresie warsztatów kolejowych

  • Opublikowano
    26/01/2016
  • Termin
    18/04/2016
  • Otwarcie ofert
    21/04/2016
  • Odaítélve
    13/09/2016
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45234180 Roboty budowlane w zakresie warsztatów kolejowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
17,135,569.26 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
15,372,353.51 EUR
Numer referencyjny oferty
CIG 653267886B
Opis

Gara a procedura aperta, interamente gestita con sistemi telematici, per l'affidamento della progettazione esecutiva e della realizzazione del Nuovo Capannone ETR 1000 Milano Martesana. CIG 653267886B.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
21/04/2016 10:30
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
17,135,569.26 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
15,372,353.51 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: R.T.I. S.A.L.C. SpA (capogruppo) — IRCOP SpA (mandante)
Adres pocztowy: Viale Enrico Forlanini 23
Miejscowość: Milano
Kod pocztowy: 20134
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.