Publications Office of the EU
Francja-Montereau-Fault-Yonne: Usługi drukowania i dostawy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Montereau-Fault-Yonne: Usługi drukowania i dostawy

  • Opublikowano
    10/11/2023
  • Termin
    07/12/2023
  • Otwarcie ofert
    07/12/2023
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
ville de Montereau
Miejsce realizacji
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79823000 Usługi drukowania i dostawy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,050,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
MFY-2348
Opis

services D'Impression pour les besoins de la ville de montereau-fault-yonne

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: ville de Montereau
Adres pocztowy: 54 rue Jean Jaurès
Miejscowość: Montereau Fault Yonne
Kod NUTS: FR102
Kod pocztowy: 77130
Kraj: FRA
Główny adres: https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.AccueilEntreprise
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
07/12/2023 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.