Publications Office of the EU
SERWIS PFTE, KOORDYNACJA PROJEKTOWANIA WYKONAWCZEGO I BEZPIECZEŃSTWA NA ETAPIE PROJEKTOWANIA, DLA NOWEGO SYSTEMU DEPOZYTÓW I LOGISTYKI OSTRZEŻENIA WEWNĘTRZNEGO MODALNEGO PRZED PRACAMI OLIMPICZNYMI - SEN - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

SERWIS PFTE, KOORDYNACJA PROJEKTOWANIA WYKONAWCZEGO I BEZPIECZEŃSTWA NA ETAPIE PROJEKTOWANIA, DLA NOWEGO SYSTEMU DEPOZYTÓW I LOGISTYKI OSTRZEŻENIA WEWNĘTRZNEGO MODALNEGO PRZED PRACAMI OLIMPICZNYMI - SEN

  • Opublikowano
    18/05/2026
  • Termin
    30/06/2026
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Trentino Trasporti Spa
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITH20 Trento
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71322000 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,066,300.75 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

EUROPEJSKA OFERTA Z OTWARTĄ PROCEDURĄ ZALEŻNOŚCI, NA PODSTAWIE NAJBARDZIEJ ZAANGAŻOWANEJ EKONOMICZNIE OFERTY, OBSŁUGI PROJEKTOWANIA TECHNICZNO-EKONOMICZNEGO (PFTE), KOORDYNACJI PROJEKTOWANIA WYKONAWCZEGO I BEZPIECZEŃSTWA NA ETAPIE PROJEKTOWANIA, NA RZECZ NOWEGO SYSTEMU DEPOZYTOWEGO I LOGISTYKI OBSZARÓW INTERMODALNEGO OŚWIADCZANIA BRT OLYMPIC WORKS - SEN JAN DI FASSA.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://contracta.provincia.tn.it/
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://contracta.provincia.tn.it/
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Offerta economicamente più vantaggiosa
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
1,066,300.75 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.