Publications Office of the EU
Niemcy-Eschborn: Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Eschborn: Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania

  • Opublikowano
    28/07/2021
  • Termin
    30/08/2021
  • Odaítélve
    07/01/2022
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Miejsce realizacji
NUTS code: LU Luxembourg
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79000000 Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,630,300.00 EUR
Numer referencyjny oferty
81273253
Opis

The City Climate Finance Gap Fund ("Gap Fund") supports cities in low and middle income countries in their development and implementation of climate strategies and investment projects. It provides assistance in the early stages of project preparation, from understanding the context to executing plans: from capacity building to strategy development; from collection of technical data to convening stakeholders; from support on investment prioritization to the early stages of project preparation. By supporting cities in both upstream (supporting strategy development and prioritization of interventions) and downstream (project identification and pre-feasibility) work, the Gap Fund helps reach the climate impact required for achieving global goals to limit temperature increase to 1.5 degrees above pre-industrial levels.
The Gap Fund is a partnership among donors: the German Federal Ministry for the Environment, Nature Conservation and Nuclear Safety (BMU), the Federal Ministry of Economic Cooperation and Development (BMZ) and Luxembourg"s Ministry of the Environment, Climate and Sustainable Development. Implementors are the European Investment Bank (EIB) in partnership with the Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), and the World Bank (WB).

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://ausschreibungen.giz.de/Satellite/notice/CXTRYY6YFZ7
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,630,300.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: GFA Consulting Group GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Hamburg
Kod pocztowy:
Kraj: DEU

Oficjalna nazwa: Wuppertal Institut für Klima, Umwelt, Energie gGmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Wuppertal
Kod pocztowy:
Kraj: DEU

Oficjalna nazwa: Heat GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Königstein
Kod pocztowy:
Kraj: DEU

Oficjalna nazwa: Logit Consulting Inc.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Miami
Kod pocztowy:
Kraj: USA

Oficjalna nazwa: Rupprecht Consult GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Köln
Kod pocztowy:
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.