Publications Office of the EU
Włochy-Rzym: Roboty budowlane w zakresie wiaduktów drogowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Włochy-Rzym: Roboty budowlane w zakresie wiaduktów drogowych

  • Opublikowano
    04/08/2017
  • Termin
    20/09/2017
  • Otwarcie ofert
    20/09/2017
  • Odaítélve
    27/12/2017
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ANAS SpA
Miejsce realizacji
NUTS code: ITG1 Sicilia
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITG1 Sicilia
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45221121 Roboty budowlane w zakresie wiaduktów drogowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
10,780,537.41 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
8,419,179.45 EUR
Numer referencyjny oferty
PA 16-17
Opis

Autostrada A 19 “Palermo — Catania” — lavori di ricostruzione della carreggiata direzione Catania del viadotto “Imera I” fra le pile n. 16 e n. 22.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: ANAS SpA
Adres pocztowy: Via Monzambano 10
Miejscowość: Roma
Kod NUTS: ITG1
Kod pocztowy: 00185
Kraj: ITA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Direzione Appalti e Acquisti — Unita' Appalti di Lavori
Główny adres: www.stradeanas.it
Drogą elektroniczną:
http://acquisti.stradeanas.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
20/09/2017 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
10,780,537.41 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
8,419,179.45 EUR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.