Publications Office of the EU
Portugalia-Lizbona: Usługi ochroniarskie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Lizbona: Usługi ochroniarskie

  • Opublikowano
    14/10/2020
  • Termin
    08/11/2020
  • Odaítélve
    29/12/2020
  • Otwarcie ofert
    09/11/2021
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Biblioteca Nacional de Portugal
Miejsce realizacji
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79710000 Usługi ochroniarskie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
369,697.56 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
354,468.00 EUR
Numer referencyjny oferty
CC 37/2020
Opis

Serviços combinados de vigilância e segurança humana e de ligação à central de receção e monitorização de alarmes de intrusão.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Biblioteca Nacional de Portugal
Krajowy numer ewidencyjny: 501516980
Adres pocztowy: Campo Grande, 83
Miejscowość: Lisboa
Kod NUTS: PT170
Kod pocztowy: 1749-081
Kraj: PRT
Główny adres: www.bnportugal.pt
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/11/2021 11:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
369,697.56 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
354,468.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: PSG — Segurança Privada, S. A.
Adres pocztowy: Rua Montes Velhos, s/n
Miejscowość: Aljustrel
Kod pocztowy: 7600-091
Kraj: PRT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.