Publications Office of the EU
Hiszpania-Kadyks: Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Kadyks: Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

  • Opublikowano
    15/07/2022
  • Termin
    22/08/2022
  • Otwarcie ofert
    23/08/2022
  • Odaítélve
    18/11/2022
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
DELEGACIÓN TERRITORIAL DE SALUD Y FAMILIAS EN CÁDIZ
Miejsce realizacji
NUTS code: ES612 Cádiz
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES612 Cádiz
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50700000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
380,217.38 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
162,613.11 EUR
Numer referencyjny oferty
CONTR_2022_228427
Opis

Servicio de mantenimiento del edificio sede de la Delegación Territorial de Salud y Familias en Cádiz y del edificio sede de la Unidad de Valoración Médica de Incapacidades de Cádiz

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://sirecftdpriexp.chap.junta-andalucia.es/licitacion-electronica/index.action
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/08/2022 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
380,217.38 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
162,613.11 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: INGEMANSUR S.L.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Jerez de la Frontera
Kod pocztowy:
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.