Publications Office of the EU
DOSTAWA KOMPUTERÓW, LAPTOPÓW, TABLETÓW, SKANERÓW, DRUKAREK DLA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DOSTAWA KOMPUTERÓW, LAPTOPÓW, TABLETÓW, SKANERÓW, DRUKAREK DLA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO

  • Opublikowano
    01/12/2023
  • Termin
    15/12/2023
  • Otwarcie ofert
    15/12/2023
  • Odaítélve
    27/02/2024
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Uniwersytet Łódzki
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30200000 Urządzenia komputerowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
110,336.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
80,171.40 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
65/ZP/2023
Opis

4.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa komputerów, laptopów, tabletów, skanerów, drukarek dla Uniwersytetu Łódzkiego. 4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Arkuszu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 4.3. Dostawa obejmuje sprzęt fabrycznie nowy i nie używany.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://platformazakupowa.pl/pn/uni.lodz
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://platformazakupowa.pl/pn/uni.lodz
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/12/2023 10:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.