Publications Office of the EU
Francja-Le Mans: Usługi w zakresie naprawy ciężarówek - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Le Mans: Usługi w zakresie naprawy ciężarówek

  • Opublikowano
    11/09/2018
  • Termin
    09/10/2018
  • Otwarcie ofert
    10/10/2018
  • Odaítélve
    18/01/2019
  • Mai nap
    07/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Miejsce realizacji
NUTS code: FRG04 Sarthe
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRG04 Sarthe
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50114100 Usługi w zakresie naprawy ciężarówek
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
440,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2018_0092_fcs_bl
Opis

Cette consultation s'effectue dans le cadre d'un groupement de commandes (article 28 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015) avec les organismes suivants: ville du Mans. Le coordonnateur du groupement est Le Mans Métropole. Elle aboutira à la conclusion de 2 accords-cadre (un par collectivité) à bons de commande avec maximum annuel. LMM: maxi 90 000 EUR HT, ville du Mans: maxi 20 000 EUR HT.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Krajowy numer ewidencyjny: 24720013200014
Adres pocztowy: Pôle marchés et achats publics, CS 40010 — 16 avenue François Mitterrand — Le Condorcet
Miejscowość: Le Mans
Kod NUTS: FRG04
Kod pocztowy: 72039
Kraj: FRA
Główny adres: http://www.lemans.fr
Drogą elektroniczną:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
10/10/2018 09:00
Nabywcy
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
440,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: AD 72
Adres pocztowy: 35 bd Pierre Lefaucheux
Miejscowość: Le Mans
Kod pocztowy: 72100
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.