Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Nottingham: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Zjednoczone Królestwo-Nottingham: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

  • Odaítélve
    01/07/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Nottingham City Council
Miejsce realizacji
NUTS code: UKF14 Nottingham
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: UKF14 Nottingham
Gazdasági ágazat (fő CPV)
15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
450,000.00 GBP
Numer referencyjny oferty
DN402327
Opis

CPU 3489 meals at home frozen food supply.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kod CPV
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
450,000.00 GBP
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Nottinghamshire County Council
Adres pocztowy: Dukeries Way
Miejscowość: Worksop
Kod pocztowy: S81 7DW
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.