Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Oksford: Usługi naprawcze i konserwacyjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zjednoczone Królestwo-Oksford: Usługi naprawcze i konserwacyjne

  • Opublikowano
    04/11/2020
  • Termin
    14/12/2020
  • Otwarcie ofert
    14/12/2020
  • Odaítélve
    25/01/2021
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
UK Research and Innovation
Miejsce realizacji
NUTS code: UKJ14 Oxfordshire
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: UKJ14 Oxfordshire
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50000000 Usługi naprawcze i konserwacyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,400,000.00 GBP
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,331,904.43 GBP
Numer referencyjny oferty
UKRI-1028
Opis

UKRI, Science and Technology Facilities Council (STFC) is an independent, non-departmental public body of the Department for Business, Energy and Industrial Strategy (BEIS).
STFC have facilities at three main sites;
(a) The Rutherford Appleton Laboratory in Oxfordshire (RAL).
(b) The STFC Chilbolton Observatory in Hampshire.
(c) The Cosener’s House, in Abingdon.
STFC are looking to appoint a contractor to carry out maintenance and services to their Compressed Air Systems.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: UK Research and Innovation
Adres pocztowy: Science and Technology Facilities Council, Rutherford Appleton Laboratory, Harwell
Miejscowość: Oxford
Kod NUTS: UKJ14
Kod pocztowy: OX11 0QX
Kraj: GBR
Główny adres: www.ukri.org
Drogą elektroniczną:
https://www.delta-esourcing.com/tenders/UK-title/R37PE58HG6
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
14/12/2020 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,400,000.00 GBP
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,331,904.43 GBP
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Activ-Air Automation Ltd
Adres pocztowy: Belmont House, 9 Kimpton Road, Kimpton Industrial Estate
Miejscowość: Sutton
Kod pocztowy: SM3 9TE
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.