Publications Office of the EU
Republika Czeska-Praga: Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Republika Czeska-Praga: Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania

  • Zapowiedziano
    20/09/2013
  • Opublikowano
    19/12/2013
  • Termin
    03/02/2014
  • Otwarcie ofert
    03/02/2014
  • Odaítélve
    26/03/2014
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Česká republika – Ministerstvo zemědělství
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72261000 Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
7,700,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
7,622,000.00 CZK
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytnutí licenční podpory softwarových produktů platformy Hewlett-Packard „HP Dohledy” a „HP Data Protector” od data podpisu smlouvy do 31.12. 2014. Licenční podpora bude zahrnovat:
— průběžné poskytování programových korekcí (upgrade, update),
— spolupráci techniků ve střediscích HP Response Center (supportní centrum poskytovatele) s IT administrátory MZe,
— poradenství k funkcím a použití software, diagnóze a řešení problémů.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Rowan Legal, advokátní kancelář s.r.o.
Krajowy numer ewidencyjny: 28468414
Adres pocztowy: Na Pankráci 1683/127
Miejscowość: Praha 4
Kod pocztowy: 140 00
Kraj: CZE
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
03/02/2014 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
7,700,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
7,622,000.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: UNITEC CS a.s.
Adres pocztowy: Černokostelecká 24
Miejscowość: Praha 10
Kod pocztowy: 100 00
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.