Publications Office of the EU
2237-3 _VgV _Kindergarten Merdingen _Planowanie techniczne Sprzęt budowlany HLS - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

2237-3 _VgV _Kindergarten Merdingen _Planowanie techniczne Sprzęt budowlany HLS

  • Opublikowano
    05/03/2026
  • Termin
    03/04/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gemeinde Merdingen
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71300000 Usługi inżynieryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
598,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2237-3_VgV_Kindergarten Merdingen_Fachplanung Technische Gebäudeausrüstung HLS
Opis

Ze względu na wzrost liczby studentów w Werkrealschule w ostatnich latach, obecne zapotrzebowanie na powierzchnię nie może być zaspokojone w istniejących obszarach budynku głównego i administracyjnego. W przyszłości należy spodziewać się dalszego wzrostu ze względu na obszary budowlane, które są już wdrażane. W ostatnich latach istniejące pomieszczenia specjalistyczne były już regularnie zmieniane, tak aby można było stworzyć niezbędną liczbę sal lekcyjnych. Rozbudowa (komponent B.1") ma teraz na celu stworzenie przestrzeni dla dodatkowych sal lekcyjnych i wymaganych pomieszczeń specjalistycznych. Ponadto w odniesieniu do istniejącego budynku (komponent B+C) planowane są również działania w zakresie odbudowy i remontu.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y3WMCTJ
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y3WMCTJ
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
1. Zusammensetzung und Erfahrung des vorgesehenen Projektteams
Szacunkowa wartość
598,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.