Publications Office of the EU
Niemcy-Kiel: Formularze - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Kiel: Formularze

  • Opublikowano
    14/09/2018
  • Termin
    26/10/2018
  • Otwarcie ofert
    29/10/2018
  • Odaítélve
    10/12/2018
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Miejsce realizacji
NUTS code: DEF0 Schleswig-Holstein
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
22820000 Formularze
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
442,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Kauf und Lieferung von Vordrucken für Dataport.
Das Los 1 beinhaltet Blanco-Rollenpapiere und Zahlschein- bzw. Überweisungsträgervordrucke (teilweise Rollen- bzw. Einzelblattware).
Das Los 2 beinhaltet Bescheide als Rollenware – diese müssen auch im Einzelblatt-Format lieferbar sein.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Adres pocztowy: Gartenstr. 6
Miejscowość: Kiel
Kod NUTS: DEF02
Kod pocztowy: 24103
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Ralf Krätschmann
Główny adres: www.gmsh.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
29/10/2018 09:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.