Publications Office of the EU
Drukowanie jako usługa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Drukowanie jako usługa

  • Opublikowano
    18/03/2026
  • Termin
    23/04/2026
  • Otwarcie ofert
    24/04/2026
  • Odaítélve
    02/06/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Nordvästra Skånes Vatten och Avlopp AB
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE224 Skåne län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,000,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Nordvästra Skånes Vatten och Avlopp AB (NSVA), 556765-3786, zaprasza zainteresowanych dostawców do składania ofert na zamówienie na usługę Print as a service.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://annonser.clira.io/upphandling/e4fcaf1f-e4dd-46bc-8e00-e6d88f9aa4ae
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://annonser.clira.io/upphandling/e4fcaf1f-e4dd-46bc-8e00-e6d88f9aa4ae
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
24/04/2026 01:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
5,000,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Perfect Print Sverige AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Stockholm
Kod pocztowy: 18766
Kraj:
Oficjalna nazwa: Konica Minolta Business Solutions Sweden Aktiebolag
Adres pocztowy:
Miejscowość: KISTA
Kod pocztowy: 16446
Kraj:
Oficjalna nazwa: Ricoh Sverige AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: SOLNA
Kod pocztowy: 17129
Kraj:
Oficjalna nazwa: Citedo AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Johanneshov
Kod pocztowy: 12162
Kraj:
Oficjalna nazwa: Avoki Solutions AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Solna
Kod pocztowy: 16973
Kraj:
Oficjalna nazwa: Technix IT AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Nacka
Kod pocztowy: 13131
Kraj:
Oficjalna nazwa: Canon Svenska Aktiebolag
Adres pocztowy:
Miejscowość: Stockholm
Kod pocztowy: 16988
Kraj:
Oficjalna nazwa: itm8 Sverige AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Malmö
Kod pocztowy: 21532
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.