Publications Office of the EU
Niemcy-Falkensee: Roboty budowlane w zakresie budynków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Falkensee: Roboty budowlane w zakresie budynków

  • Opublikowano
    17/06/2019
  • Termin
    17/07/2019
  • Otwarcie ofert
    17/07/2019
  • Odaítélve
    24/09/2019
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Falkensee
Miejsce realizacji
NUTS code: DE408 Havelland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE408 Havelland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,161,903.14 EUR
Numer referencyjny oferty
SF2019/109
Opis

Neubau Kita/ Hort
Los 02 Rohbauarbeiten.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Stadt Falkensee
Adres pocztowy: Falkenhagener Straße 43/49
Miejscowość: Falkensee
Kod NUTS: DE408
Kod pocztowy: 14612
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Fachbereich Hochbau
Główny adres: https://www.falkensee.de
Drogą elektroniczną:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT9YYDYY32
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/07/2019 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,161,903.14 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Perleberger Hochbau GmbH
Adres pocztowy: Schwarzer Weg 5
Miejscowość: Perleberg
Kod pocztowy: 19348
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.