Publications Office of the EU
Hiszpania-Massalfassar: Usługi utrzymania ogródków ozdobnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Massalfassar: Usługi utrzymania ogródków ozdobnych

  • Opublikowano
    23/12/2022
  • Termin
    08/02/2023
  • Otwarcie ofert
    06/03/2023
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Alcaldia del Ayuntamiento de Massalfassar
Miejsce realizacji
NUTS code: ES523 Valencia / València
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES523 Valencia / València
Gazdasági ágazat (fő CPV)
77311000 Usługi utrzymania ogródków ozdobnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
257,543.23 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
1650/2022
Opis

Contrato de servicios de jardinería de las zonas verdes y arbolado viario del municipio de Massalfassar

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Alcaldia del Ayuntamiento de Massalfassar
Krajowy numer ewidencyjny: P4616500G
Adres pocztowy: Plaza de la Iglesia, 5
Miejscowość: Massalfassar
Kod NUTS: ES523
Kod pocztowy: 46560
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Alcaldia del Ayuntamiento de Massalfassar
Główny adres: http://www.massalfassar.es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/03/2023 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
257,543.23 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.