Publications Office of the EU
Livsmedel kaffe och te - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Livsmedel kaffe och te

  • Opublikowano
    08/02/2024
  • Termin
    20/02/2024
  • Otwarcie ofert
    21/02/2024
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Göteborgs Stads inköps- och upphandlingsförvaltning
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
03131100 Ziarna kawy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
124,000,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
816/23
Opis

Upphandlingen avser leverans av ekologiskt och etiskt producerad kaffe och te till Göteborgs Stad och deltagande kranskommuner.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5910&GoTo=Tender
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5910&GoTo=Tender
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
21/02/2024 00:00
Place of performance
Brak
Kod CPV

03131100 - Ziarna kawy

15842210 - Czekolada pitna

15860000 - Kawa, herbata i podobne produkty

15864000 - Produkty z herbaty lub herbaty paragwajskiej (maté)

15863000 - Herbata

Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis:
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
124,000,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Compass Group AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: SOLNA
Kod pocztowy: 17123
Kraj:
Oficjalna nazwa: Kahls Kaffe Aktiebolag
Adres pocztowy:
Miejscowość: VÄSTRA FRÖLUNDA
Kod pocztowy: 42131
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.