Publications Office of the EU
Belgia-Gandawa: Druki i produkty podobne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Belgia-Gandawa: Druki i produkty podobne

  • Opublikowano
    28/10/2017
  • Termin
    27/11/2017
  • Otwarcie ofert
    27/11/2017
  • Odaítélve
    02/02/2018
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Solidariteit voor het Gezin
Miejsce realizacji
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Gazdasági ágazat (fő CPV)
22000000 Druki i produkty podobne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
120,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
280,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
2017/011
Opis

Zie II.1.1.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Solidariteit voor het Gezin
Adres pocztowy: Tramstraat 61
Miejscowość: Gent
Kod NUTS: BE234
Kod pocztowy: 9052
Kraj: BEL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Mevrouw Eline Van der Vennet
Główny adres: www.solidariteit.be
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
27/11/2017 11:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.