Publications Office of the EU
Francja-Annecy: Przyrządy do pomiaru - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Annecy: Przyrządy do pomiaru

  • Opublikowano
    23/12/2017
  • Termin
    29/01/2018
  • Otwarcie ofert
    29/01/2018
  • Odaítélve
    23/03/2018
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Département de la Haute-Savoie
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38300000 Przyrządy do pomiaru
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
57,860.00 EUR
Numer referencyjny oferty
17s0432
Opis

Le présent marché est destiné à l'acquisition de matériels pédagogiques de sciences physiques, Svt, Exao et technologie pour l'équipement à neuf du nouveau collège de l'albanais à Rumilly en Haute-Savoie (74150).

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Département de la Haute Savoie: Services de la Commande Publique
Adres pocztowy: 23 rue de la Paix (2ème étage), CS 32444, (dépôt possible en mains propres contre récépissé)
Miejscowość: Annecy Cedex
Kod NUTS: FRK28
Kod pocztowy: 74041
Kraj: FRA
Główny adres: http://www.hautesavoie.fr
Drogą elektroniczną:
http://www.hautesavoie.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/01/2018 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
57,860.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Jeulin
Adres pocztowy: 468 rue Jacques Monod, Zi nº 1 Nétreville, BP 1900
Miejscowość: Evreux
Kod pocztowy: 27000
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.