Publications Office of the EU
Belgia-Evere: Usługi obrony wojskowej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Evere: Usługi obrony wojskowej

  • Opublikowano
    09/08/2014
  • Termin
    23/09/2014
  • Otwarcie ofert
    23/09/2014
  • Odaítélve
    16/10/2014
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
MRMP-L/S – Direction générale material resources – division marchés publics – section "Land Systems" – sous-section "Services"
Miejsce realizacji
NUTS code: BE Belgique/België
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
75221000 Usługi obrony wojskowej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
535,785.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
MRMP-L/S-15LS307-F03
Opis

Contrat ouvert (2015-2018) relatif à l'assistance dépannage (avec véhicules de remplacement) pour véhicules commerciaux légers de la défense.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
23/09/2014 11:20
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
535,785.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: VAB NV
Adres pocztowy: Pastoor Coplaan 100
Miejscowość: Zwijndrecht
Kod pocztowy: 2070
Kraj: BEL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.