Publications Office of the EU
PL-Żyrardów: Przygotowanie terenu pod budowę - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

PL-Żyrardów: Przygotowanie terenu pod budowę

  • Opublikowano
    19/02/2013
  • Termin
    27/03/2013
  • Otwarcie ofert
    27/03/2013
  • Odaítélve
    26/04/2013
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "Żyrardów" Sp. z o.o.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45100000 Przygotowanie terenu pod budowę
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
308,971.87 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
364,077.54 PLN
Numer referencyjny oferty
003/2013/PN/RSCiW/POIiŚ
Opis

Przedmiotem niniejszego zmówienia jest wykonanie sieci i przyłączy ciepłowniczych z rur preizolowanych z systemem kontroli i nadzoru typu rezystancyjnego zgodnie z projektami technicznymi, przedmiarem robót i specyfikacja techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych dla zadania pn.: „Centrum Stare - Przebudowa sieci kanałowych obszaru Centrum Starego" obejmującej przebudowę sieci ciepłowniczych kanałowych rozdzielczych na sieć w technologii rur preizolowanych - z rur 2 x 114,3/200, 2 x 88,9/160, 2 x 76,1/140 na odcinku od istniejącego ciepłociągu preizolowanego 2 x 114,3/200 na dz. 4740/7 do budynków przy ul. Mielczarskiego w Żyrardowie. Odcinek 2 x 114,3/200 ma dł. 178,75 mb, odcinek 2 x 88,9/160 ma dł.43,5 mb, odcinek 2 x 76,1/140 ma dł. 103 mb”.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
27/03/2013 11:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
308,971.87 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
364,077.54 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Przedsiebiorstwo Specjalistyczne "Eneroterm" Spółka z o.o.
Adres pocztowy: ul. Płaska 4-10
Miejscowość: Toruń
Kod pocztowy: 87-100
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.