Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Zakup pasów, akcesoriów i pałek - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Warszawa: Zakup pasów, akcesoriów i pałek

  • Opublikowano
    17/03/2022
  • Termin
    18/04/2022
  • Otwarcie ofert
    19/04/2022
  • Odaítélve
    30/08/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Europejska Agencja Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Frontex)
Miejsce realizacji
NUTS code: PL91 Warszawski stołeczny
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
18420000 Dodatki odzieżowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,000,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Frontex/2022/OP/154/ZB
Opis

Celem niniejszego zamówienia jest zapewnienie Frontexowi zdolności do pozyskania niezbędnych zestawów sprzętu osobistego, w tym niektórych rodzajów broni nieśmiercionośnej, które będą wykorzystywane przez stałych funkcjonariuszy podczas wykonywania ich obowiązków. Funkcjonariusze ci będą pracować na zewnętrznych granicach strefy Schengen oraz w krajach sąsiadujących, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Pasy służbowe i akcesoria umożliwią oficerom wykonywanie ich zadań na lotniskach, przejściach granicznych, podczas odprawy na miejscu, na morzu, w locie i na granicach zielonych.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=10453
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
19/04/2022 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,000,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Marck et Balsan S.A.S
Adres pocztowy: 74 rue Villebois Mareuil
Miejscowość: Gennevilliers
Kod pocztowy: 92230
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.