Publications Office of the EU
Norwegia-Oslo: Nieregularny transport osób - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norwegia-Oslo: Nieregularny transport osób

  • Opublikowano
    05/08/2020
  • Termin
    07/09/2020
  • Otwarcie ofert
    07/09/2020
  • Odaítélve
    12/10/2020
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
OsloMet — storbyuniversitetet
Miejsce realizacji
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60140000 Nieregularny transport osób
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,500,000.00 NOK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,500,000.00 NOK
Numer referencyjny oferty
20-03350
Opis

Delivery of passenger transport services with drivers for the university's employees. There will be a need for passenger transport services between study locations and to/from other destinations, mainly in Norway, for events and excursions such as seminars, study visits, activity days, etc.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=aflczjetne&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
07/09/2020 12:01
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
3,500,000.00 NOK
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,500,000.00 NOK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Unibuss Tur AS
Adres pocztowy: Postboks 210 Alnabru
Miejscowość: Oslo
Kod pocztowy: 0614
Kraj: NOR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.