Publications Office of the EU
Zakup dwóch wozów strażackich na potrzeby DVD na Zlarin i DVD na Žirje - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zakup dwóch wozów strażackich na potrzeby DVD na Zlarin i DVD na Žirje

  • Opublikowano
    02/09/2026
  • Mai nap
    04/09/2026
  • Termin
    02/10/2026
  • Otwarcie ofert
    02/10/2026
Status
Opublikowano
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
GRAD ŠIBENIK
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: HR034 Šibensko-kninska županija
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34144210 Wozy strażackie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
496,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
JN 2026-52
Opis

Zakup dwóch wozów strażackich w dwóch grupach na potrzeby DVD na Zlarin i DVD na Žirje

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://eojn.hr/tender-eo/95887
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://eojn.hr/tender-eo/95887
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
02/10/2026 12:00
Nabywcy
DVD "ŽIRJE"
DVD ZLARIN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.