Publications Office of the EU
Szwecja-Hässleholm: Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Hässleholm: Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

  • Opublikowano
    28/05/2020
  • Termin
    16/06/2020
  • Odaítélve
    07/12/2020
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Region Skåne, Skånetrafiken
Miejsce realizacji
NUTS code: SE224 Skåne län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE224 Skåne län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
84,372,600.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
84,372,600.00 SEK
Numer referencyjny oferty
Dnr: 83/2020
Opis

Upphandlingen "Dnr 83/2020 nya Österlen-avtalet" omfattar busslinjelagd trafik för både stad och region samt anropsstyrd trafik.
Nya Österlen-avtalet kommer ha två trafikstarter, en i december 2021 och en i december 2022.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afcrrebwfv&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
84,372,600.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
84,372,600.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Bergkvarabuss Aktiebolag
Adres pocztowy: Box 853
Miejscowość: Kalmar
Kod pocztowy: 391 28
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.