Publications Office of the EU
Czechy-Praga: Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Praga: Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania

  • Opublikowano
    01/07/2020
  • Termin
    03/08/2020
  • Otwarcie ofert
    03/08/2020
  • Odaítélve
    11/11/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Česká republika - Rejstřík trestů
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72230000 Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
65,442,723.14 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
24,377,200.00 CZK
Numer referencyjny oferty
5/2019-OESM-VZ
Opis

Výběrové řízení bylo otevřené. Předmětem veřejné zakázky bylo vytvoření a implementace nového aplikačního programového vybavení (dále jen „APV“) Informačního systému Rejstříku trestů (dále jen „ISRT“) a návrh a implementace ISRT do technologické infrastruktury (dále jen „TIF“) zadavatele, přípravy podkladů pro atestaci dle zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy, ve znění pozdějších předpisů, zajištění služeb podpory a rozvoje ISRT, zpracování a aktualizace dokumentace ISRT a provedení školení správy APV v rámci zavedení APV do rutinního provozu. Otevírání obálek se uskutečnilo ihned po skončení lhůty pro podání nabídek. Zadavatel obdržel 5 nabídek, ze kterých byla vybrána nabídka TECHNISERV IT spol. s.r.o.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://nen.nipez.cz/profil/RT
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
03/08/2020 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
65,442,723.14 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
24,377,200.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Techniserv IT, spol. s.r.o.
Adres pocztowy: Traťová 574/1
Miejscowość: Brno
Kod pocztowy: 619 00
Kraj: CZE

Oficjalna nazwa: TECHNISERV IT, spol. s r.o.
Adres pocztowy: Traťová 574/1
Miejscowość: Brno
Kod pocztowy: 61900
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.