Publications Office of the EU
DOSTAWA – ZESTAW INDYWIDUALNY REGULUJĄCEGO - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DOSTAWA – ZESTAW INDYWIDUALNY REGULUJĄCEGO

  • Opublikowano
    18/04/2025
  • Termin
    27/05/2025
  • Otwarcie ofert
    27/05/2025
  • Odaítélve
    29/07/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
4 Regionalna Baza Logistyczna we Wrocławiu
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34990000 Sprzęt kontrolny, bezpieczeństwa, sygnalizacyjny i oświetleniowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
795,000.00 PLN
Numer referencyjny oferty
HNS/107/PZ/2025
Opis

Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – ZESTAW INDYWIDUALNY REGULUJĄCEGO wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1097042
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1097042
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
27/05/2025 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie kierował się kryterium ceny jako jedynym kryterium oceny ofert. Zamawiający zgodnie z art. 246 ust. 2 ustawy Pzp stosuje kryterium ceny jako jedyne kryterium oceny ofert albowiem określił w opisie przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
795,000.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: PZM WIMET JÓZEFÓW Sp. z o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Józefów
Kod pocztowy: 05-420
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.