Publications Office of the EU
Norwegia-Oslo: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norwegia-Oslo: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

  • Odaítélve
    16/05/2019
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Direktoratet for e-helse
Miejsce realizacji
NUTS code: NO081 Oslo
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NO081 Oslo
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,000,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,000,000.00 NOK
Numer referencyjny oferty
19/00786
Opis

In 2017 the Directorate for eHealth signed a contract with CareCome AS for the delivery, development and maintenance of a national system for the administration, management, storage and accessibility of
An encoder and terminology. The contracts are built on the government's standard SSA-T (adaptation contract) and SSA-V (maintenance contract). The adaptation contract has an original value of NOK 5.9 million, and the maintenance contract has a contract value of approx. NOK 9 million over 10 years. This was somewhat below the announced contract value, which was NOK 17.5 million.
The tender contest will be held in accordance with the Public Procurement Act of 17 June 2016, no. 73 and the Public Procurement Regulations from 12 August 2016, no. 974. The system that is delivered by CareCom AS is, as a starting point, a proprietor system. There has been a need in the implementation phase of the project to order additional functionality that was not a part of it.
See point II.2.14) Additional Information for further information.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
4,000,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
4,000,000.00 NOK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: CareCom A/S
Adres pocztowy: Kongevejen 149
Miejscowość: 2830 Virum
Kod pocztowy:
Kraj: DNK
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.