Publications Office of the EU
PL-Zgorzelec: Usługi wywozu odpadów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Zgorzelec: Usługi wywozu odpadów

  • Opublikowano
    30/04/2013
  • Termin
    05/06/2013
  • Otwarcie ofert
    05/06/2013
  • Odaítélve
    19/06/2013
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gmina Zgorzelec
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90533000 Usługi gospodarki odpadami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,216,069.99 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,226,821.40 PLN
Numer referencyjny oferty
IM.271.9.2013
Opis

1.Przedmiot umowy obejmuje:
1) odbieranie odpadów komunalnych zmieszanych lub posortowniczych (bez odpadów selektywnie zbieranych) z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, w sposób określony w §6 ust. 1,
2) zapewnienie właścicielom nieruchomości możliwości wynajmu, dzierżawy lub innej formy dysponowania pojemnikami do zbierania zmieszanych/posortowniczych odpadów komunalnych, w sposób określony w §6 ust. 2,
3) organizację selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, opakowań ze szkła oraz odpadów ulegających biodegradacji, w sposób określony w §6 ust. 3,
4) odbieranie odpadów wielkogabarytowych, mebli, zużytych opon, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz wielkogabarytowych opakowań ulegających biodegradacji w systemie tzw. „wystawki”, w sposób określony w §6 ust. 4,
5) odbieranie odpadów budowlanych i rozbiórkowych w systemie indywidualnym, w sposób określony w §6 ust. 5,
6) odbieranie przeterminowanych leków z pojemników usytuowanych przy aptekach i ośrodkach zdrowia, w sposób określony w §6 ust. 6,
7) obsługę i organizację Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOKów), w sposób określony w §6 ust. 7,
8) odbiór, transport i dostarczenie wszystkich odpadów komunalnych z terenu Gminy Zgorzelec do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Lubaniu, na zasadach określonych w § 6 ust. 8,
9) opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych, w sposób określony w §6 ust. 9,
10) prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia, w sposób określony w §6 ust. 10.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
05/06/2013 11:00
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
4,216,069.99 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,226,821.40 PLN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.