Publications Office of the EU
Izolacja i ochrona przeciwpożarowa - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Izolacja i ochrona przeciwpożarowa - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B

  • Opublikowano
    13/03/2026
  • Termin
    17/04/2026
  • Odaítélve
    24/06/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle Bau
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45321000 Izolacja cieplna
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
85,508.09 EUR
Numer referencyjny oferty
PR1184129-3900-B
Opis

Izolacja i ochrona przeciwpożarowa - 70-00211-3900-21

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabe.fraunhofer.de
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://vergabe.fraunhofer.de
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
85,508.09 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Prisma Bauisolierung GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Schönefeld
Kod pocztowy: 12529
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.