Publications Office of the EU
Hiszpania-Barcelona: Usługi doradcze w zakresie systemów transportowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Barcelona: Usługi doradcze w zakresie systemów transportowych

  • Opublikowano
    18/06/2021
  • Termin
    07/09/2021
  • Odaítélve
    20/09/2022
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Diputación de Barcelona
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES511 Barcelona
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71311200 Usługi doradcze w zakresie systemów transportowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
210,743.80 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
144,477.68 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
5
Numer referencyjny oferty
2020/15050
Opis

REDACCIÓN DE PLANES DE MOVILIDAD URBANA SOSTENIBLE DEL CSA-2020

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Diputación de Barcelona
Krajowy numer ewidencyjny: P0800000B
Adres pocztowy: C/ Comte d'Urgell, 187, edificio del Reloj, 4.ª planta
Miejscowość: Barcelona
Kod NUTS: ES511
Kod pocztowy: 08036
Kraj: ESP
Główny adres: https://seuelectronica.diba.cat/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.