Publications Office of the EU
Niemcy-Borken: Usługi inżynieryjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Borken: Usługi inżynieryjne

  • Opublikowano
    11/03/2022
  • Termin
    12/04/2022
  • Otwarcie ofert
    12/04/2022
  • Odaítélve
    24/06/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Borken
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA34 Borken
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA34 Borken
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71300000 Usługi inżynieryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1.00 EUR
Numer referencyjny oferty
65.2022.001P-300
Opis

Neustrukturierung Rathaus Borken, Geb.- A:
Tragwerksplanung Lph 1-6

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXS0YHZYYSC
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
12/04/2022 11:15
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Roxeler Ingenieurgesellschaft mbH
Adres pocztowy: Otto-Hahn-str. 7
Miejscowość: Münster
Kod pocztowy: 48161
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.