Publications Office of the EU
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników i materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą analizatora do oznaczeń białek specyficznych. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników i materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą analizatora do oznaczeń białek specyficznych.

  • Opublikowano
    03/09/2025
  • Termin
    17/09/2025
  • Otwarcie ofert
    17/09/2025
  • Odaítélve
    09/10/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im.Ks. B.Markiewicza
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL821 Krośnieński
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33696500 Odczynniki laboratoryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,007,220.00 PLN
Numer referencyjny oferty
SZSPOO.SZP 3810.78.2025
Opis

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników i materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą analizatora do oznaczeń białek specyficznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu. W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-c778e912-71db-4d45-a7ee-8924a95b9c05
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-c778e912-71db-4d45-a7ee-8924a95b9c05
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/09/2025 10:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
cena
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,007,220.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Biokom Diagnostyka Sp. zo.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Janki
Kod pocztowy: 05-090
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.