Publications Office of the EU
E-Madryt: Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Madryt: Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania

  • Opublikowano
    30/11/2011
  • Termin
    12/01/2012
  • Otwarcie ofert
    09/02/2012
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Instituto Nacional de Estadística INE
Miejsce realizacji
NUTS code: ES España
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72230000 Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,845,762.71 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
01001740063N
Opis

Servicios de asistencia técnica para el análisis y programación del desarrollo de nuevos sistemas y el mantenimiento de los sistemas informáticos Internet/Intranet de la Subdirección General de Tecnologías de la Información y las Comunicaciones del INE, y de los elementos software adicionales que permitan la ejecución de los mismos.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Registro General del INE
Adres pocztowy: Estebanez Calderon, 2
Miejscowość: Madrid
Kod pocztowy: 28020
Kraj: ESP
Oferty można składać
Not specified
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/02/2012 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
1,845,762.71 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.