Publications Office of the EU
GGS Merkstein prace dachowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

GGS Merkstein prace dachowe

  • Opublikowano
    03/05/2024
  • Termin
    12/06/2024
  • Otwarcie ofert
    12/06/2024
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Herzogenrath
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45261210 Wykonywanie pokryć dachowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
464,444.26 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2024.04.A60.005
Opis

Roboty w zakresie pokryć dachowych

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YYXY8RM
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YYXY8RM
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
12/06/2024 10:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
464,444.26 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.