Publications Office of the EU
Czechy-Chlumec: Pojazdy elektryczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Chlumec: Pojazdy elektryczne

  • Opublikowano
    14/05/2020
  • Termin
    17/06/2020
  • Otwarcie ofert
    17/06/2020
  • Odaítélve
    26/08/2020
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Palivový kombinát Ústí, státní podnik
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34144900 Pojazdy elektryczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,790,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,500,000.00 CZK
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
A734 a A738
Opis

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 2 ks víceúčelových užitkových elektromobilů (N1) včetně wallboxů a 2 ks osobních elektromobilů (M1), včetně wallboxů.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://zakazky.pku.cz/vz00000190
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/06/2020 09:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.