Publications Office of the EU
Słowacja-Banská Bystrica: Usługi leśnictwa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Słowacja-Banská Bystrica: Usługi leśnictwa

  • Opublikowano
    27/09/2016
  • Termin
    02/11/2016
  • Otwarcie ofert
    03/11/2016
  • Odaítélve
    05/12/2016
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Miejsce realizacji
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
77200000 Usługi leśnictwa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
755,098.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
755,088.96 EUR
Numer referencyjny oferty
03/15/2017
Opis

Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na účely tohto verejného obstarávania predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Krajowy numer ewidencyjny: 36038351
Adres pocztowy: Námestie SNP 8
Miejscowość: Banská Bystrica
Kod NUTS: SK032
Kod pocztowy: 975 66
Kraj: SVK
Osoba wyznaczona do kontaktów: Ing. Ján Šarík
Główny adres: http://www.lesy.sk
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
03/11/2016 10:00
Place of performance
Kod CPV

77200000 - Usługi leśnictwa

77211000 - Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna

77210000 - Usługi pozyskiwania drewna

77230000 - Usługi doraźne dotyczące leśnictwa

Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
755,098.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
755,088.96 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Di Mihálik, s.r.o.
Adres pocztowy: Jesenského 1089/11
Miejscowość: Žilina
Kod pocztowy: 010 01
Kraj: SVK

Oficjalna nazwa: Eurolesy s.r.o.
Adres pocztowy: Nálepkova 7
Miejscowość: Brezno
Kod pocztowy: 977 01
Kraj: SVK

Oficjalna nazwa: Leslan s.r.o.
Adres pocztowy: Vyšovec 58/19
Miejscowość: Selce
Kod pocztowy: 976 11
Kraj: SVK

Oficjalna nazwa: Lesné práce s.r.o.
Adres pocztowy: Ondrej nad Hronom 451
Miejscowość: Brusno
Kod pocztowy: 976 62
Kraj: SVK

Oficjalna nazwa: Bodor, s.r.o.
Adres pocztowy: Do uhliska 428/2
Miejscowość: Ružomberok
Kod pocztowy: 034 03
Kraj: SVK

Oficjalna nazwa: Kútik DKD s.r.o.
Adres pocztowy: Za štadiónom 705/5
Miejscowość: Nemecká
Kod pocztowy: 976 97
Kraj: SVK

Oficjalna nazwa: Forestra s.r.o.
Adres pocztowy: Lesnícka 79
Miejscowość: Horné Srnie
Kod pocztowy: 914 42
Kraj: SVK

Oficjalna nazwa: K.K. Ťažby s.r.o.
Adres pocztowy: Lichardova 21
Miejscowość: Slovenská Ľupča
Kod pocztowy: 976 13
Kraj: SVK

Oficjalna nazwa: Radoslav Gavalda
Adres pocztowy: Pod Babou 101/28
Miejscowość: Poniky
Kod pocztowy: 976 33
Kraj: SVK

Oficjalna nazwa: DR Drevo s.r.o.
Adres pocztowy: Skubínska cesta 86
Miejscowość: Banská Bystrica
Kod pocztowy: 974 09
Kraj: SVK

Oficjalna nazwa: Jozef Karas
Adres pocztowy: Liesek 825
Miejscowość: Liesek
Kod pocztowy: 027 12
Kraj: SVK

Oficjalna nazwa: Družstvo Slovakia
Adres pocztowy: Nám. SNP 19, P.O.Box 184
Miejscowość: Zvolen
Kod pocztowy: 976 01
Kraj: SVK
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.