Publications Office of the EU
Polska-Łódź: Produkty farmaceutyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Łódź: Produkty farmaceutyczne

  • Opublikowano
    22/02/2014
  • Termin
    02/04/2014
  • Otwarcie ofert
    02/04/2014
  • Odaítélve
    29/09/2014
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
WSS im. M. Kopernika w Łodzi
Miejsce realizacji
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33600000 Produkty farmaceutyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,671,202.80 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,591,593.84 PLN
Numer referencyjny oferty
25/ZP/14
Opis

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy produktów farmaceutycznych – Azacitidine.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
02/04/2014 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
1,671,202.80 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,591,593.84 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Komtur Polska Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Puławska 405a
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-801
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.