Publications Office of the EU
Hiszpania-Palma: Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Palma: Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

  • Opublikowano
    23/06/2018
  • Termin
    20/07/2018
  • Otwarcie ofert
    06/08/2018
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Miejsce realizacji
NUTS code: ES53 Illes Balears
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES53 Illes Balears
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66514110 Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
837,568.75 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
CC 1/2018 AM
Opis

Contratación centralizada del servicio de seguros de vehículos del parque móvil de la Comunidad Autónoma de les Illes Balears y de su sector público instrumental.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Krajowy numer ewidencyjny: S0711001H
Adres pocztowy: C/ Palau Reial, 17
Miejscowość: Palma
Kod NUTS: ES53
Kod pocztowy: 07001
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Główny adres: http://www.caib.es/sites/M12060709170917137027/ca/informacio_general-50301/?campa=yes
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
06/08/2018 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
837,568.75 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.